[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate() [function.getdate]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
мисли за котките

мисли за котките

Истории, вицове, клипчета, снимки ... все неща, които да намалят работното време с няколко минути :-)

Re: мисли за котките

Мнениеот macina » Нед Фев 05, 2012 9:26 pm

„Кучето скача на коленете ви, защото ви обича, а котката — защото така и е по-топло.“ — Алфред Норт Уайтхед
:D А аз си мислех,защото ме обича. :lol:
С Рошинка сме заедно Изображение
Аватар
macina

Мнениеот in4ey » Пон Фев 06, 2012 10:42 am

Хаха, това е много добро. :D
ИзображениеИзображение Изображение
Аватар
in4ey

Мнениеот Катрин » Вто Фев 21, 2012 12:35 pm

ПРОЧЕТЕТЕ ТОВА:

https://www.facebook.com/cat.friends.bulgaria

Много е забавно :mrgreen:
„Котката няма нищо против да спите в леглото си. В края му.“ — Джени де Фриз
Аватар
Катрин

Мнениеот snowwh1te » Пет Апр 06, 2012 8:58 pm

Изображение :D
snowwh1te

Мнениеот mimssssi » Пет Юли 13, 2012 11:41 am

Това отгоре го намерих преведено :))
Дневникът на едно куче

8:00 – Храна за кучета! Едно от любимите ми неща.

9:30 – Возене с кола! Едно от любимите ми неща.

9:40 – Разходка в парка! Едно от любимите ми неща.

10:30 – Галят ме! Едно от любимите ми неща.

12:00 – Обяд! Едно от любимите ми неща.

13:00 – Играя на двора! Едно от любимите ми неща.

15:00 – Махам с опашка! Едно от любимите ми неща.

17:00 – Кучешка бисквитка! Едно от любимите ми неща.

19:00 – Умирам да си играя с топка! Едно от любимите ми неща.

20:00 – Уау! Гледах телевизия с хората! Едно от любимите ми неща.

23:00 – Легнах си! Едно от любимите ми неща.

Дневникът на една котка

983-ти ден от робството. Поробителите ми все още издевателстват над мен, гъделичкайки ме с някакви пухкави малки предмети, закачени на пръчка.

Нагли са и вечерят с месо, докато аз и другите затворници се храним с някаква суха храна. Макар че ясно им дадох да разберат, че презирам тази храна, все пак трябва и да хапна, за да поддържам съпротивителните си сили.

Единственото нещо, което ме държи жива, е сънят.

За да им вгорча живота, повърнах на новия килим. Отново.

Днес удуших един плъх и им го оставих пред краката. Надявах се, че ще се уплашат от способностите ми на ловец. Е, не, само ме потупаха по главата с „Браво!”. Копелета!

Тази вечер имат някакво събиране. Докато то траеше, аз бях затворена сама. Чух, че съм в затвора заради „силен алерген”. Трябва да разбера какво е това и да го използвам в своя полза.

Днес почти успях да убия един от моите тирани, като му се мотаех в краката и го спъвах. А той ми се радваше! Ще опитам и утре, но по стълбите!

Убедена съм, че другите затворници са глупаци и шпиони. Кучето е с особено глупаво – редовно ходи на двора, а после се връща. Очевидно не е добре. Птицата е шпионин, няма друг начин – постоянно си говори с пазачите ни, сигурна съм, че ги информира за всяка моя крачка. Обаче стои в килия-единичка извън моя обсег. Засега.
Изображение
-Какво те кара да мислиш че хората са ужасни?
-То пък едни хора...
Аватар
mimssssi

Мнениеот Niko » Пет Юли 13, 2012 12:04 pm

хахахха,Мимси,отново ми оправи настроението поне за седмица напред...... :D :D :D
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
Niko

Мнениеот gaba » Нед Май 27, 2018 8:08 pm

Котката винаги идва, когато я повикате, освен ако няма нещо по-интересно за правене. — Бил Адлър :D :D
gaba

Предишна

Назад към Смях