Нов диван?

Място за споделяне на всичко, което някак си не Ви се връзва с темите на останалите форуми

Нов диван?

Мнениеот gaba » Вто Май 22, 2018 7:51 pm

Здравейте, напоследък си мисля да си взема нов диван за едната стая вкъщи. Единият беше станал на нищо от ноктите на котетата като се разхождат по него и го разкарах. Няколко месеца вече стоя без диван, защото не я използвам толкова много стаята. Сега обаче си мисля да си взема нещо ново. Не искам обаче да се изръсвам с много пари. Можете ли да ми препоръчате някое сайтче или магазинче, където да се намери нещо до 500-600 лева?
gaba

Re: Нов диван?

Мнениеот Dianka74 » Сря Май 23, 2018 8:28 am

Здравей. Магазин не бих могла да препоръчам, но най важното, което трябва да имате в пред вид е дамаската. Флог е дамаска, която е най подходяща за мебели, когато има домашен любимец и особено коте, било едно или по-вече. Не остават никакви белези!!!!
15.01.2018 г. Голдън завинаги остана на 7 години. Незабравим! Непрежалим! Незаменим!

Изображение
Аватар
Dianka74

Мнениеот joro70 » Чет Май 24, 2018 8:16 am

На диваните вкъщи слагам отгоре покривка от плътна материя . Завързана по ъглите да не се свлича. Така дамаската на дивана не се цапа , не се дере от котките. Покривката периодично се пере , а ако я скъсат котаците , просто се сменя.
joro70

Мнениеот Kot » Чет Май 24, 2018 12:53 pm

Аз слагам найлони... но при нас нещата са съвсем различни.
Не знам кой е създал котката, но е направил много добре!
Аватар
Kot

Мнениеот sashka » Чет Май 24, 2018 6:37 pm

Като магазини аз мога да ти препоръчам да разгледаш тук https://mondomebeli.com/meka-mebel/divani/. Също съм взела дамаска, но и аз го покривах дълго време докато беше нов. Като цяло каквото и да вземеш в даден момент се захабява. За толкова пари можеш да вземеш наистина голям и готин диван, а също и много готини покривки. Все пак сама трябва да прецениш дали ще ти допада да сложиш нещо върху новия диван.
sashka

Мнениеот gaba » Нед Май 27, 2018 9:04 pm

Благодаря на всички за съветите. Много ми помогнахте.
gaba

Назад към За всестранно развитите