[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate() [function.getdate]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
Подарявам котета от уникалната порода "Осеновски Мейн Кун"

За най-сладкодумните и за тези, които считат, че обявите във сайта не са им достатъчни.

Мнениеот qwerty13 » Чет Юли 05, 2018 2:03 pm

Здравейте,

Ще ви отегча с малко предистория - имам вила в едно варненско село Осеново и там гледах един огромен близо 10-килограмов котарак от породата Мейн Кун, който за съжаление почина съвсем наскоро. Имаше две любовници - съседски котки, които успя да забремени в края на пролетта и сега потомството му щъка из дворовете на хората и всички сме се активизирали да им намерим добри стопани. Надявам се с да допринеса и аз с нещо. Едното коте задържах, остават още шест.

Някои от котенцата са големи и рунтави като истински Мейн Кун, други са прихванали уличния ген. Цели седем броя са с какви ли не цветове, ще има за всеки вкус :) Ето и малко снимки - някои позираха като истински фотомодели и успях да им направя повечко снимки, други ги гонехме из двора и не им се получиха много добре.

Имена нямат, кръщавам ги в момента докато качвам снимките, че да можете да ми обясните кое коте сте си харесали. Ако името да кажем е мъжко, това не е гаранция, че и котето е такова. Просто така съм ги кръстил в момента, а ако имате интерес ще ги погледнем и ще кажем какъв е полът - ако можем да го определим де, че понякога е трудно. После вие си ги кръстете както сметнете за добре. Та ето ги и снимките:

:!: Това коте вече е осиновено, моля вижте другите котета по-надолу :!:
Манекена - само се въртеше пред "обектива", не оставяше на другите шанс да се снимат :)

Изображение Изображение
Изображение Изображение

陰陽 Ин-ян Изображение - защото владее китайски перфектно и всеки ден точно на обяд казва по една мъдрост на Лао Дзъ. Ако желаете я поства и във фейсбук от ваше име... не, шегувам се :) Заради това преплитане на бялото и черното
Изображение
Изображение

Гарфилд - тука не мисля, че има нужда от обяснение. Между другото дядото на Гарфилд беше същия рижав убавец. И тежеше 12 кила... В случая надали ще стигне тези "висоти", по-скоро на половината. През цялото време търчеше напред-назад, играеше си и не успявах да го снимам като хората. Много живо и игриво коте, няма да скучаете с него :)

Изображение
Изображение
Изображение

Семейна снимка:
Изображение
Изображение

Долните котета са от друга майка, която обикаляше нервно около нас и гледаше внимателно да не направим нещо на котетата. Затова и не успях да я снимам. Но изглежда точно като Голямото ухо... а кой по дяволите е Голямото ухо?!

Ето го и него в пълния му блясък. Реално ушите му са с нормален размер, но така е излязло на една от снимките :)

Изображение
Изображение

Белите ботушки - бащата беше чисто черен рунтав гигант, а малкия наследник е "обул" едни бели ботушки и обикаля важно-важно из двора:

Изображение
Изображение
Изображение

Коте без име - изчерпвам се, става все по-трудно да им измислям имена. Мисля, че и си личи :) Между другото малкия безименник има конюнктивит и го мажем в момента, надявам се скоро да се оправи напълно.

Изображение
Изображение
Изображение

Това е, само шест броя от лимитирано издание "Осеновски Мейн Кун" :) Между другото тази уникална порода се появи през 2012 г., когато баба им забременя за първи път. Бащата беше някакъв безотговорен селски котарак, който така и не се появи втори път. После животните и хората не си приличали... :) Та баба им, след като после роди на няколко пъти чистокръвни мейнкуни, я кастрирах, защото беше едно голямо дебнене като се разгони къде из селото ходи и какви ги прави. Накрая се заклещи на прозореца в опит да излезе да търси любовта. Беше парализирана половин месец и взех решение, че в случая кастрацията е най-добрия вариант.

Котенцата са в прословутото село Осеново (Варненско), а вие имате уникалната и неповторима възможност да станете горди притежатели на лимитираната серия "Осеновски Мейн Кун" :D Трета серия няма да има, тъй като не остана чистокръвен Мейн Кун, но пък сигурно вече котките на половината село Осеново носят по нещо от тази порода.

Котетата са на около 2 месеца. Засега са живи и здрави, но са в двора на къща, стопаните на която са там само през уикенда. Не знам кои са женски, кои са мъжки. Ако си харесате някое питайте, ще се опитаме да ги определим.

Телефон за контакти: 0888 435 635, търсете Евгени.
qwerty13

Назад към Обяви