[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate() [function.getdate]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
Мейн куун търси мъж

Мейн куун търси мъж

За най-сладкодумните и за тези, които считат, че обявите във сайта не са им достатъчни.

Мейн куун търси мъж

Мнениеот rumyanarusimova » Пон Фев 19, 2018 10:43 pm

Младо чистокръвно коте търси чистокръвен партньор с цел потомство.Тел. за връзка 0896816661 или поща rusi108@abv.bg
rumyanarusimova

Re: Мейн куун търси мъж

Мнениеот gaba » Чет Апр 12, 2018 6:47 pm

Може да потърсиш тук https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%D0% ... 0%BA%D0%B8 . Доста хора пускат обяви с такава цел. Ако ти не откриеш, то може да пуснеш и да чакаш някой друг да те открие. Доста често съм използвала този метод и винаги действа.
gaba

Мнениеот sashka » Съб Апр 28, 2018 8:57 pm

Аз също съм пуснала обяви там. Винаги съм намирала до 1 месец. Доста хора си следят там.
sashka

Мнениеот natispain » Съб Апр 28, 2018 11:18 pm

Колко е чистокръвно? Пак търгаши...
Аватар
natispain

Назад към Обяви