Страх при котките

Проблеми възникващи в съжителството Ви с домашния любимец. Дране на мебели. Уриниране не където трябва. Котките и децата, котките и бабите, котките и телевизора...кой командва?!

Страх при котките

Мнениеот micr0World » Нед Мар 04, 2018 12:14 am

Здравейте искам да попитам някои знае ли дали е нормално моята котка да е страх от най малкото движение не зависимо дали е от мен или някой друг обаче вечер си ляга при нас мърка когато дойде и я погалиш но мръднеш ли по рязко изчезва със 200.... и веднага под леглото минава малко време и чак тогава се показва имам друга котка пред която малкия дзвер тя е като непукис... котето е на 6/7 месеца от както сме я взели е така
micr0World

Re: Страх при котките

Мнениеот serena70 » Пон Мар 05, 2018 9:35 am

Здравейте, да, има такива котки, по-плашливи и паникьори, които първо се шашкат и бягат, а после мислят дали е страшно наистина :D у дома се случва понякога като се разминаваме на по-тясно пространство, а и аз съм висока на ръст, това може би допринася за такова усещане от тяхна страна. В такава ситуация обикновено спирам и им давам път, да минат без притеснения. Това е до характер, трудно бихте могли да го коригирате, ако въобще е възможно. Всъщност явно отскоро е при вас, може би с времето като посвикне, и няма да се шашка чак толкова.
Времето, прекарано с котки и цветя, никога не е загубено Изображение
Аватар
serena70

Назад към Грижи за котките. Съжителство и дресировка