Уличните ни котета

Мястото за теми за вашата котка

Re: Уличните ни котета

Мнениеот Kot » Сря Ное 29, 2017 11:19 pm

Да ви запозная с Белчо - малко страхливо коте, което писукаше под колите лятото, не се показва, но му давах храна и започна да ме посреща даже на входа. Някой му беше оставил попара с хляб и вода, но моето меню май по му харесваше, за довиждане имаше пилешка кълка. Не знаех какво е станало с него, но днес получих тези две снимки, не повярвах, че е той, но живее там (срещу моя вход във Варна), жените наоколо го хранят здраво и казали, че е бил там лятото съвсем мъничък, петната отстрани съвпадат с тези на видеото, само за черното ухо не съм сигурен. Сега вероятността е 99%. Но как това малко коте е станало такъв пухест котарак :shock: Много ми беше мъчно като се разделихме, но май добре се е уредил. Горе вляво се е прострял на слънце в мое присъствие, преди това си игра с нещо, иначе не се показваше пред други хора, все под колите.

Изображение
Не знам кой е създал котката, но е направил много добре!
Аватар
Kot

Мнениеот tochica » Пет Дек 01, 2017 6:23 pm

Жалко, че нямаш снимка на левия профил като котенце. Иначе петното на плешката съвпада...Според мен е той, колко толкова такива ще има в едно каре блокове. Дано е той :)
It would be funny if it were not so sad: people may feel they aren’t getting enough affection from their cat, while their cat may feel they aren’t getting enough attention from their person.
Аватар
tochica

Мнениеот Kot » Пон Яну 29, 2018 4:12 pm

https://youtu.be/5O8eOKpfZS4
:) :) :) Явно този кот горе е наш Белчо, но е станал огромен :shock: Видеото е от лятото.
Не знам кой е създал котката, но е направил много добре!
Аватар
Kot

Мнениеот mar4ela » Вто Яну 30, 2018 3:20 pm

Срахотно бяло котараче! Красавец!
mar4ela

Мнениеот alfa » Пет Фев 09, 2018 12:33 pm

alfa

Предишна

Назад към Моята котка