[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate() [function.getdate]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
Ще съм много благодарен ако някой ми отговори на въпроса

Теми, които нарушават правилата на форума

Мнениеот Persye » Чет Мар 16, 2017 2:24 pm

Моята котка е мъжки на около 3 години , преди 3 дни явно се е бил разгонил и е тръгнал по женски и го нямаше два дни вкъщи .. Прибра се на третия ден отслабнал и едвам ходеше , погледнах го аз и от зад под опашката беше мокър .. явно други мъжкари са го били и са мо откъснати тестисите .. Ако някой може да ми отговори какво трябва да купя да го намажа или нещо да пйе
Persye

Re: Ще съм много благодарен ако някой ми отговори на въпроса

Мнениеот Dianka74 » Чет Мар 16, 2017 2:28 pm

Здравейте. Това, което веднага трябва да направите е да го заведете при ветеринар!
15.01.2018 г. Голдън завинаги остана на 7 години. Незабравим! Непрежалим! Незаменим!

Изображение
Аватар
Dianka74

Мнениеот Dura1 » Пет Авг 11, 2017 8:57 pm

Съжалявам, че пиша тук просто съм нова в сайта. Това, което искам да питам е имам пет бебета котенца вчера ги намерих в един кашон погрижих се за тях знам кога да ги храня с какво и по колко но проблема е че от вчера не са ходили по голяма нужда само по малка направих всичко за да ги стимулирам но нищо страх ме е да не им стане нещо моля ви помогнете ми.
Dura1

Мнениеот Kot » Пет Авг 11, 2017 9:04 pm

С мъниците е малко зор, но някъде по темите имаше май по-подробно. Помня че винаги съм имал зор с това, май от възрастта е донякъде. Четох, че се препоръчва да се намажат дупенцата с малко олио с памук, но виж по темите някъде го имаше...
Не знам кой е създал котката, но е направил много добре!
Аватар
Kot

Мнениеот Dura1 » Пет Авг 11, 2017 10:15 pm

Благодаря много, ще опитам.
Dura1

Мнениеот pepimili » Пон Фев 26, 2018 10:35 am

Доста често се случва при малките котета, но и аз ще ви препоръчам да ги заведете при специалист. Това ще осигури безопасност за тях и вас :)
Котката е най-добрият приятел на човека. Тя никога няма да ви обвини, че ядете по нощите. Тя ще яде с вас. https://www.sisi-bg.com/
Аватар
pepimili

Назад към Проблемни теми