котката ще се върне ли обратно ?

Всичко останало за котките :-)

котката ще се върне ли обратно ?

Мнениеот devil » Съб Авг 14, 2010 6:30 pm

Здравейте ще ви кажа една много тъжна изтория която се случи днез.Котенцето ми защото не е научено на хигиени навици се изпишка на килима и баща ми го видя, ядоса се грабна котето запали колата и след 1 мин бе ходил до някаде и се връща.Питам го какво ми направи котето той каза изхвърлих го цялата ми къща смърди от това коте! Питах го къде каза мястото взех колелото отидох но котето го нямаше на 3 месеца е според вас може ли да хване пътя и да се върне обратно вкъщи ;( много ми липсва мъркането му как сладишко си играеше с кълбото прежда :shock: .Защото бях чуваш че малки котенца отбити са ги били изхвърляли преди моята баба и пак се са връщали мястото няма 1 км дано се върне горкото :oops:
devil

Re: котката ще се върне ли обратно ?

Мнениеот дезире » Съб Авг 14, 2010 6:39 pm

Дано да се върне, но е много малко, по големите котки успяват. Иди пак да го търсиш вероятно се е скрило на някое потулено място. Викай го по име. Успех. Много съжалявам и ми е жал , че е само на улицата.
ИзображениеИзображение
Аватар
дезире

Мнениеот xrisi95 » Съб Авг 14, 2010 6:56 pm

Три месечно коте едва ли ще се върне.Мен малко ме съмнява да ти е казал истинското място.
Иди при баща си и започни да му говориш разни неща като ''когато аз съм била малка и съм се изпускала защо не си ме дал в дом за сираци-защото си ме направил и си поек отговорност!Котетата са като бебетата.Това беше моето бебе,а ти го заведе в ''дом за сираци''.Едно животно учи на отговорност!''
Питай го дали това е истинското място и го помоли да го потърсите заедно.
Нали знаеш ,че ако го намерите трябва само ти да се грижеш за него и да го научиш
къде да пишка и ака! Трябва да разберат,че ти си вече готова да поемеш отговорност за живо същество.

Успех и пиши какво е станало после.
П.п. Ти на колко си?
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
xrisi95

Мнениеот devil » Съб Авг 14, 2010 9:09 pm

xrisi95 написа:Три месечно коте едва ли ще се върне.Мен малко ме съмнява да ти е казал истинското място.
Иди при баща си и започни да му говориш разни неща като ''когато аз съм била малка и съм се изпускала защо не си ме дал в дом за сираци-защото си ме направил и си поек отговорност!Котетата са като бебетата.Това беше моето бебе,а ти го заведе в ''дом за сираци''.Едно животно учи на отговорност!''
Питай го дали това е истинското място и го помоли да го потърсите заедно.
Нали знаеш ,че ако го намерите трябва само ти да се грижеш за него и да го научиш
къде да пишка и ака! Трябва да разберат,че ти си вече готова да поемеш отговорност за живо същество.

Успех и пиши какво е станало после.
П.п. Ти на колко си?

Трябва да разберат,че ти си вече готова(МОМЧЕ СЪМ) да поемеш отговорност за живо същество.

аз съм на 16 обичам всички животинки дори имаме и ферма имаме една крава и две телета :P м котенцето го намерихме в едни дървени стърготини където го е изхърлил не ме е лъгал просто котенцето си е направило каналче в дървените стърготини и е стояло на топло чакайки да ме намери :oops: незнам как щеше да спя без него :?
devil

Мнениеот Ifffka » Съб Авг 14, 2010 9:32 pm

Сега вкъщи ли си е? Всичко наред ли е? Ще свикне бебето. Има много съвети как да се справите с пишкането. Аз също имах големи проблеми. На мен силните миризми ми помогнаха. Отблъскващ спрей и най- обикновен ароматизатор, където не искаш да пишка. Трябва много търпение.
Изображение
Изображение
Аватар
Ifffka

Мнениеот xrisi95 » Съб Авг 14, 2010 9:42 pm

devil написа:Трябва да разберат,че ти си вече готова(МОМЧЕ СЪМ) да поемеш отговорност за живо същество.

Извинявай много...не съм свикнала момче и то на 16 да е толкова привързан към коте и нито познавам такови ии затова...
Радвам се,че сте намерили котето и се надявам да пратите снимки :)
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
xrisi95

Мнениеот devil » Нед Авг 15, 2010 9:05 am

Етo го как снощи спеше плахо на възглавницата ми Изображение Тая сега му е направих събуди се и стоеше,плахо Изображение Не яде много закуска ама снощи изяде един кренвирш сигурно е още сит Изображение Тук стои при леглото защото аз съм пред него :D Изображение М една голяма беля е направил снощи докато съм спал на другото легло при него но не съм го усетил чашата беше горе на масата чинията долу а той бутва чашата и в чинията и двете счупени :D Изображение
devil

Мнениеот xrisi95 » Нед Авг 15, 2010 9:12 am

:lol: голямо беляджийче ще излезе това бебе.
Много е сладко :) този цвят ми е любимия
Да ти е живо и здраво,много да те радва и по-малко бели да прави :)
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
xrisi95

Мнениеот devil » Нед Авг 15, 2010 9:13 am

мерси :D
devil

Мнениеот дезире » Нед Авг 15, 2010 5:47 pm

Много се радвам, че сладура се е намерил. Виждам, че обичаш животните и ти желая дълго време да се радвате един на друг. Направи му котешка тоалетна, ако не можеш да му купуваш бентонит, то използвай талаш или пясък. По принцип котетата имат вроден инстинкт да заравят пишаното и аканото, така че мисля че ще свикне. За другите бели :на 16г. малко е трудно , но се старай да ги предотвратяваш. Не оставяй чупливи неща на достъпни за котето места, затваряй гардероби и чекмеджета и не оставяй храна без надзор. Още веднъж ви желая много късмет в съвместното ви съжителство. :wink:
ИзображениеИзображение
Аватар
дезире

Мнениеот xrisi95 » Нед Авг 15, 2010 7:03 pm

дезире аз съм на 15 и мога да ти кажа,че възрастта няма никакво значение,а единствено има значение любовта към животните.
Имам 3 котки и едно куче.Гледала съм много видове животни-тритони,таралежи,ранени птици,индийски пръчици,два пъти ранени прилепи,хамстери,рибки,папагали,канарчета,костенурки-от големите и декоративни,гълаби и сигурно има и още.
Само аз се грижа и възпитавам моите любимци.Все пак който иска любимец сам да си се гриже за него.
Изключение е,че сега съм на морето с кучето и за котанковците ми се грижи майка ми.Щях да се прибера още преди две седмици,за да си се грижа аз за тях,но майка ми казва да си остана на морето и че не и създават проблеми,а от друга страна няма пари да се върнем в пловдив...

П.п не е нужно да си вършат нуждите на пясък.И 3те ми котки са научени на вестник, за котешка тоалетна съм взела лихен от магазина за левче на цена 2лв голям ,който е същия като котешките тоалетни :)
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
xrisi95

Мнениеот дезире » Нед Авг 15, 2010 7:53 pm

Доxrisi95
Разликата между горния случай и твоя е в това , че майка ти няма нищо против животните, оня нещастник беше изхвърлен заради едно напишкване на непозволено място. Съвета ми бе да се предотврятяват по нататъшни бели за да не го изгонят отново. Колкото до тоалетната моя Писан също ползва леген в който сипвам бентонит и това е неговата котешка тоалетна. Котките на майка ми пък са научени да ползват банята, но изисква почистване след всяко пишкане. Мисля, че в този форум сме все хора които обичаме животните и искаме да сме полезни един на друг, не да се конфронтираме.
ИзображениеИзображение
Аватар
дезире

Мнениеот devil » Нед Авг 15, 2010 8:05 pm

м само едно ще ви кажа мразя родителите си повече от всичко каквото и да изкам казват винаги НЕ :(
devil

Мнениеот xrisi95 » Нед Авг 15, 2010 8:09 pm

дезире явно аз не съм те разбрала правилно :oops:
Когато взех първото ми куче се случи два пъти баща ми да го пуска навън,защото е направило беля.За радост успявах да го догоня,да седнем да поговорим и да ме разбере.Кучо мн. бързо го научих къде да си върши нуждите.
Майка ми не обичаше животни,но след като и докарах първата ми котка и разбра ,че това са прекрасни създания и вече имам 3 :lol:

За да не е много спам искам да кажа на създателя на темата да седне и да поговори с баща си,за да няма пак''баща ми изхвърли за втори път котката ми''
Разбирам те напълно какво ти е да не ти дават нищо.Погледни го от хубавата страна -още 2 години и ставаш пълнолетен!
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
xrisi95

Мнениеот дезире » Нед Авг 15, 2010 8:23 pm

Всичко е ОК! Току що четох за мечтите ви те са прексрасни пожелавам ви от все сърце да се сбъднат. Но понякога Бог е зает столкова много дела, че докато дойде време за нас смятаме ,че е закъснял. Девил не мрази родителите си те просто са строги. Никой родител не прави нещо за да навреди на детето си. Просто ви разделят някакви си 20-30 години и имате вечното неразбирателство на поколенията. Обичай Котанчо и гледай да се разбирате.
ИзображениеИзображение
Аватар
дезире

Следваща

Назад към Общ форум