[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate() [function.getdate]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
Каква е последната пакост, която направи котката ви?

Каква е последната пакост, която направи котката ви?

Всичко останало за котките :-)

Re: Каква е последната пакост, която направи котката ви?

Мнениеот Kot » Пет Май 08, 2015 8:18 pm

Искам да се оплача от Черньо - Черньо белята. Само бели прави. Изгризал е едната част от дръжката на кошницата, цяла нощ цъка нещо, много ми се спеше и ми се появи в присъница една мисъл да го замеря с чехъла, че не можех да стана. Като влезе в кухнята все нещо яде, паднало по земята. Повредил е тапетите в антрето... Откъснал ми е миникомпаса от ключодържателя (надявам се) и го е заврял някъде :(
Добре че Гергана го възпитава от дреме на дреме, ама май го учи на номера тайно :mrgreen:
Не знам кой е създал котката, но е направил много добре!
Аватар
Kot

Мнениеот streamofsun » Съб Май 09, 2015 9:00 am

Хахах, много ми е забавно да чета за пакостите на котетата ни, сещам се първата му най-голяма беля я видях, когато се върнах от зъболекар. Бяхме сложили една чаша с вода на място, където мислехме, че не може да я достигне, то е точно над леглото. Прибирам се и гледам, не само че чашата беше съборена, матракът мокът, ами и тапетите издрани. ;д Сега из всеки ъгъл на стаята има нокти, дори и в коридора. И ние сме под наем и положението като се изнасяме ще е страшно.. Да не говорим за пердетата, които съсипа, олекотената ни завивка, една моя нова тениска я обримчи.. Ако ги докопа, задължително пие от нашите чаши с вода. Напада банана, докато ям от него..
Аватар
streamofsun

Мнениеот Kot » Пон Май 18, 2015 12:41 am

Пак сме ние :?
Днес имаше токов удар и компютърът изключи, като го пусна отново тъкмо стартирах програмата за връзка с интернет и някой - Рижо или Гергана са я пятнали, та потребителят стана fffffff и интернет нямааа :mrgreen:
Рижо има невероятно умение да ми къса нервите, умира да се върти точно пред клавиатурата, натискайки някой клавиш. Резултатат понякога е ужасен, триене на файлове и др., размествания, ужас. Като че ли нарочно го прави. Минава по сто пъти и се върти точно пред нея.
Аватар
Kot

Мнениеот Rosi_72_ » Пон Май 18, 2015 1:29 pm

Е, радвай се само Рижо като ти е писател. Моите и Чечко и сега и двамата си пишат. На Майки любимото му е да се излегне на стелката за мишката да се пльосне върху мишката и чрез бутоните да и обърка настройките, слагане глава на клавиатурата и вашите номера +рестартиране на ком.. Съответно и пред копчетата на монитора трябва да се мине и той да пощурее. Ако не мога да оправя кашата получавам лекция и мрънкане от сина докато оправя кашите. Но е толкова сладичък полегнал обърнал нагоре стомахче и лапки с излезено езиче заспал, че май се примирих с дивотиите му. :mrgreen: Фреди поне се задоволява само да разтрои мишката и да я изрита да не му пречи. От както имаме котки сме сменили 4/5 мишки. В къщи от полети и подрънкване в пода не отцеляват дълго. :roll: Но са ми толкова прексни и почти винаги много послушни :mrgreen: не са плюшени играчки и точно за това са незаменими.
Аватар
Rosi_72_

Мнениеот sisi_k17 » Съб Юни 06, 2015 12:01 pm

Здравейте! Последната голяма пакост, направена от моя скъп Джон беше следната: Събуждам се от трясък в 4 часа сутринта. Веднага светвам лампата и гледам милото ми добиче леко променено с нова разцветка. Докато осъзная какво е променено в него станах и гледам наш Джон как залепил мухоловката (от тези лепкавите, които се поставят в стаите) за себе си. Позачудих се как да я махна без да го оскубя, но нямаше как да стане това. Хванах я и просто я отлепих от него. Изхвърлих я и го махнах от моята стая, защото белите предимно са в нея. Сутринта се събуждам и отивам в на дядо стаята, където по принцип спи. Поглеждам го и виждам целия по главата, до устата по тялото със слепена и черна козина. Обадих се на дядо, защото не знаех какво да правя и решихме да го подстрижа, за да се махне слепената и все още лепкава козина. Та така от една седмица сме като кълвани от кокошка с козина тип тука има, тука няма. :D :D :D :D :D
Изображение
Аватар
sisi_k17

Мнениеот Kot » Вто Окт 20, 2015 8:40 pm

Искам да се оплача от Гергана! Създала си е просташки навик да си играе с акотата футбол из коридора, че и в хола чак. Само като чуя звука и познавам, а тя се скрива. Под гардероба намерих цяла колекция, иде ми да я изпера и да я простра да съхне за ушите! Има с какво да играе футбол, футболистка-крава такава, откъде й дойде това извращение :(
Аватар
Kot

Мнениеот tochica » Вто Окт 20, 2015 11:09 pm

Хаха, е това за първи път го чувам! :shock: Сигурно и допада, че има миризма на 'нещо живо' и го прави по-атрактивна играчка :?: Или пък е усетила, че силно те впечатлява това :?:
It would be funny if it were not so sad: people may feel they aren’t getting enough affection from their cat, while their cat may feel they aren’t getting enough attention from their person.
Аватар
tochica

Мнениеот Kot » Сря Окт 21, 2015 8:36 am

Просто си е луда крава, явно всичко друго й е омръзнало, донесох й лешник, ама не... Като им дам хляб понякога ей така, за лакомство, че го ядат някои, и половин час се чува подмятане, суркане и боричкане с него. Сутринта намерих едно ако в една от купичките за храна, а наскоро го беше накиснала в едната купа с вода, та днес ще стои гладна, защото прекалява вече. Ако успея да устискам вечерта да не й дам де. Просто не мога да я хвана в момента, защото като стана и тя хуква да се крие, много добре усеща с какви намерения тръгвам към нея, така че и да я нашляпам, няма да разбере за какво е, може би.
Аватар
Kot

Мнениеот Kot » Пон Ное 09, 2015 11:46 pm

Пак сме ние. Уличих я на местопрестъплението, търкаля "топката" в хола, направо ми иде да я изпера (Гергана). Предполагам, че й е скучно, другото нещо, което й харесва, е капачка от флашка, ама не може.
Бежо го гушнах, а той ми напика ръкава и табуретката с постелката, неизвестно защо. Не е за пръв път, ама дано не е здравословен проблем.
Рижо всяка вечер по това време ми сервира един и същи епизод - обикаляне в кръг, който минава през бюрото пред клавиатурата, където се спира и почва да гледа нанякъде. Стои и блее, а като го бутна често пъти се обръща и сяда на клавиатурата. Накрая почвам да го шляпам по дупето, но той не се отказва, надава крясъци и се шмугва, но се спира пак. Като се заинатя и аз и не го пускам да се качи отляво на бюрото, почват едни дебнения, цел № 1 за деня е да бъде превзето бюрото. Невероятен инат, няма равен. Черньо още не съм го спипал за нещо, но нещо драскаше някъде, вероятно се е изпикал я той, я някой друг майстор... За сметка на това пък надава страшни крясъци, като се спречкат с Бежо, ще събуди блока, особено в 4 сутринта... Абе у нас е лудница :mrgreen:
Опитвам се да го погледна откъм смешната страна, но до мен обикновено имам я чехъл, я дреха да я хвърля да разтърва тореадорите. Сега някой вие някъде, май в коридора. Често пъти ми отварят гардероба в "спалнята" и има разхвърляни дрехи.
Да са ми живи и здрави, но понякога страшно ме ядосват. А сутрин ми се подмазват, особено Гергана е такова чудо :D "Кръстниците" й се две Гергани, едната като малка драскаше с пирон по мебелите, дори и като отиде на гости си го носеше :mrgreen:

П.П. Виещият е Бежо, заключил съм го в кухнята без да искам, по едно време ми присветна.
Аватар
Kot

Мнениеот Kot » Пон Дек 28, 2015 10:12 pm

Пак сме ние :D
Гергана ми е свила ръчния часовник, предполагам някъде е монтиран да гледа колко е часът, дали е вече дошло време за храна, пък и сутрин се успивам, явно е решила, че не ми трябва :mrgreen: Вчера чух подозрителен звук от неизвестен предмет, с който играеше футбол, а преди това беше съборен. Обаче откриване няма :?
Аватар
Kot

Мнениеот tochica » Пон Дек 28, 2015 11:26 pm

Хах, може да се прекръсти на "..., която направи Гергана". В котешката черна дупка ще да е :)
It would be funny if it were not so sad: people may feel they aren’t getting enough affection from their cat, while their cat may feel they aren’t getting enough attention from their person.
Аватар
tochica

Мнениеот prikazka » Вто Дек 29, 2015 3:46 am

Хехе,трябва да се ослушваш рано сутрин,докато е тихо :lol: Ако го е мятала достатъчно все още ще прави тик-так :) Големи сте сладури!
Не е нещастие да се родиш сред патици, стига само да се излюпиш от лебедово яйце.. Из 'Грозното патенце" на Х.К.Андерсен
Аватар
prikazka

Мнениеот Kot » Вто Дек 29, 2015 10:42 am

За щастие го намерих, някак си съм го заврял много навътре и понеже е черен, колкото и да го търсех, не го намерих преди, накрая случайно (тоест набедил съм я). А Гергана я питам къде е, но мълчи. Вчера донесох вкъщи една тапа от шампанско и я сложих в шкафчето (което е без капаци) в едно тиксо, да я измия все пак, да не мирише на алкохол, обърнах се за момент и се чува цик-цък-цик, а тя вече на леглото с него и го драска. Футболистка!
Аватар
Kot

Мнениеот namelessdess » Пон Фев 01, 2016 1:00 am

Моят скъп Тай е вечно в белята. Последната - снощи. Чух шум снощи около 12, но понеже той си играеше с любимата си играчка, не реагирах особено. Решавам да лягам, излизам в коридора и виждам някакви парчета от нещо по пода. В тъмното се стреснах, викам си боже какво е това по цялата земя?! Оказа се тоалетна хартия. Не знайно от къде и как намерил той рулото (на сутринта ми стана ясно, де) и си поиграл сериозно. Рулото цялото развито, навсякъде парчета и късчета, късал та се забравил. :D Посмях се преди лягане и си почистих чинно, но не спрях да се чудя от къде го е изкарал, тъй като вратата на тоалетната е плътно затворена и не може да я отвори. Майка ми разби теориите ми - забравила да я прибере снощи, а героят, вероятно загрижен за рулото, му е помогнал да не скучае. :mrgreen:
Изображение
Аватар
namelessdess

Мнениеот skincar » Пон Фев 08, 2016 11:18 am

Когато е слънчево на терасата, оставям трите малки прасенца там, да се пекат.Преди няколко дни обаче, както си стоим и говорим с баба ми пред вратата на терасата, виждам как черното се катери по една от саксиите, чудейки се къде да се чекне и секунда след това то и саксията на земята, с което и саксията в коша! :lol:
Изображение - Изображение
skincar

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум