безплатна оферта за заем

Всичко останало за котките :-)

безплатна оферта за заем

Мнениеот lorena » Чет Окт 05, 2017 4:44 pm

Уважаеми господине / госпожо.

Мечтаете ли да купите къща, да изградите, да преобразувате или да ремонтирате дома си?

Необходимо ли е да сложите финансите си в ред?

Имам капитал, който ще се използва за предоставяне на кредити на физически лица в краткосрочен и дългосрочен план от 5000 € - 10,000,000 € за всеки сериозен човек иска на този заем, 3% лихва на година в зависимост от заемната сума защото е особено, че не искам да нарушават закона за лихварството. Можете да изплатите за максимум от 3 до 25 години в зависимост от сумата, която сте отпуснали. от Вас зависи да видите месечните плащания. Искам само сертифицирано разпознаване на дълг, както и някои части, които трябва да бъдат предоставени. Ти си остана; забранено банкиране и нямате полза от банките, или по-добре имате проект и имате нужда от финансиране, лош кредит или имате нужда от пари, за да плащате сметки, средства за инвестиране в бизнеса. Така че, ако имате нужда от кредит, не се колебайте да се свържете с мен, за да научите повече за условията ми. Моля, свържете се директно с мен по имейл:

lorenagadagada@gmail.com
lorena

Re: безплатна оферта за заем

Мнениеот Kot » Пет Окт 06, 2017 3:33 pm

Такива спамери и наглеци трябва да ги бесят!
Не знам кой е създал котката, но е направил много добре!
Аватар
Kot

Мнениеот mar4ela » Сря Дек 13, 2017 3:14 pm

Абсолютно съм съгласна с теб Кот! Спамерите трябва да се преследват до дупка, ама пък чак да се бесят.....малко ми е множко. Мисля си обаче, че тука надали някой ще й обърне внимание на рекламата....Госпожата си прави анти реклама. Някой беше казал, че няма хубава или лоша реклама, важно е да се говори за тебе, но май не е така.....
mar4ela

Мнениеот Fraks » Пон Яну 01, 2018 2:00 pm

mar4ela написа:... Госпожата си прави анти реклама. Някой беше казал, че няма хубава или лоша реклама, важно е да се говори за тебе, но май не е така.....

Това не е реклама за кредити :) Наистина ли смяташ, че някой би ти предложил дългосрочен кредит с фиксирана годишна лихва 3%??? Целта е да се подлъгват наивни потребители, които да пишат на посочения мейл. Така те предоставят адресите си на спамерите, които по този начин попълват базата си данни. Само не разбирам къде блеят модераторите на форума, че допускат подобни постове да стоят с месеци!
Fraks

Назад към Общ форум