Каква е последната пакост, която направи котката ви?

Всичко останало за котките :-)

Re: Каква е последната пакост, която направи котката ви?

Мнениеот Koti&Lucy » Чет Дек 22, 2016 7:23 am

Леле, kot, защо прави така Черньо, май "плаче" за кастрация, дали това няма да е решение на проблема...!?!
Изображение Изображение Изображение

Радвайте се осъзнато на всеки един миг от живота си и знайте, че няма нищо сигурно и постоянно. Просто нещо или някой го има точно в този момент и Вие осъзнато му се радвайте.
Аватар
Koti&Lucy

Мнениеот Анелийка » Чет Дек 22, 2016 7:31 am

Отново денят ми започна с този път 20 минутно пискане в мазата :( СИнът ми отиваше на училище и е изтървал котката пак навън. Вече трябва повече да внимаваме. Чудя се дали не ни обича :cry: и иска да избяга от нас или просто ѝ се хаймани навън (нали си е малко улична) или пък не осъзнава къде са границите на нашия дом и ѝ е забавно да си играе на преследване :evil:
Анелийка

Мнениеот joro70 » Сря Дек 28, 2016 11:13 pm

Съпругата ми взела да прави кекс . забъркала сместа , и търси нещо вхладилника. Обръщасе и какво да види - малкото стихийно бедствие Веселина-Михаела си навряло кажи речи цялата глава в купата. Даже и в ушите имаше тесто , едва я измихме после :D
joro70

Мнениеот Kot » Сря Дек 28, 2016 11:29 pm

Искала е да съдейства и да сложи раетата на кекса :mrgreen:
Не знам кой е създал котката, но е направил много добре!
Аватар
Kot

Мнениеот Анелийка » Вто Яну 17, 2017 7:30 am

През нощта чух силен трясък, но не станах да проверя каква е щетата. Така или иначе станалото станало. Сутринта заварих по земята се въргалят 2 парченца свинско месо, изтръгнати изпод найлоновата торбичка (бях извадила да се размразява) + съборена саксия. Имах си малка симпатична саксийка със засадено алое. Явно съм чула трясъка от падането на саксията, а когато тръгнах да мета пръстта, открих кафевите "съкровища" на Кити :evil:
P.S. Синът ми си призна, че я е затворил в кухнята, защото много мяукала пред вратата му. Значи имаме двама пакостници :evil:
Анелийка

Мнениеот Анелийка » Пон Яну 23, 2017 9:36 pm

Освен саксиите, трябва да пазя и пухените неща по дрехи и обувки. Тази вечер ботушките ми с пух бяха нападнати :twisted:
Анелийка

Мнениеот Ich_Will_ » Сря Яну 25, 2017 4:15 pm

Последно заварих късове тоалетна хартия + накъсано руло върху килима. След тази случка, рулата вече се съхраняват на сигурно място, без достъп до него от котешка страна.
Изображение
Днес след личното нареждане на Бойко Борисов снегът в България се разтопи.
Аватар
Ich_Will_

Мнениеот Kot » Сря Апр 05, 2017 10:23 pm

Искам официално да се оплача от говедото Черньо. Глупостите му край нямат, но върхът е големият му кеф да лази от обратната страна на рамката, раздувайки и късайки въженцата, които опъват мрежата от лицевата страна, рискувайки да се отвори дупка и в самата мрежа и да се изплющи от прозореца долу точно пред пътуващите от и към градинката за кучета на няколко крачки псета (когато я слагам). На всичкото отгоре научи другите да пикаят отгоре й, при което са напикали тапета отзаде и гипсокартона, заставайки върху етажерката, а сега с дебилните си изпълнения е строшил предпазващия депрон. Голям кеф му е да се завре точно там, не разбира от нищо и отнесе един голям пердах.
Вчера пък го сбарах да пятка въженце от закачалката, драскайки по торби с летни обувки, предполагам си е обърсал хубаво ноктите в подметките им. Но това с мрежата ми идва в повече. И без това непрекъснато съм в напрежение дали ще издържи и я проверявам и връзвам по сто пъти, говедото саботира единствената възможност за проветряване, като че ли няма къде другаде да се завре. Имам чувството, че нарочно го прави от вродена суперпростотия и му доставя кеф. Идва ми такъв шут да му набия, че да кацне в съседния блок :evil: Страшен глупак, въпреки че ми е мил, толкова глупости сътворява за един ден, че няма равен. Още като малък като затварях вратите и се просваше до тях, завирайки си опашката отдолу, та ако някой друг я затваря просто ще я строши.
Аватар
Kot

Мнениеот lorena » Чет Окт 05, 2017 4:30 pm

Уважаеми господине / госпожо.

Мечтаете ли да купите къща, да изградите, да преобразувате или да ремонтирате дома си?

Необходимо ли е да сложите финансите си в ред?

Имам капитал, който ще се използва за предоставяне на кредити на физически лица в краткосрочен и дългосрочен план от 5000 € - 10,000,000 € за всеки сериозен човек иска на този заем, 3% лихва на година в зависимост от заемната сума защото е особено, че не искам да нарушават закона за лихварството. Можете да изплатите за максимум от 3 до 25 години в зависимост от сумата, която сте отпуснали. от Вас зависи да видите месечните плащания. Искам само сертифицирано разпознаване на дълг, както и някои части, които трябва да бъдат предоставени. Ти си остана; забранено банкиране и нямате полза от банките, или по-добре имате проект и имате нужда от финансиране, лош кредит или имате нужда от пари, за да плащате сметки, средства за инвестиране в бизнеса. Така че, ако имате нужда от кредит, не се колебайте да се свържете с мен, за да научите повече за условията ми. Моля, свържете се директно с мен по имейл:

lorenagadagada@gmail.com
lorena

Мнениеот Master » Нед Окт 29, 2017 9:54 am

Здравейте моята котка дриска из стаята и мирише ужасно но вече спря да дриска след като и дадохме оризова вода и вода с капка йод
Master

Мнениеот fantasmagorique42 » Нед Дек 03, 2017 3:43 pm

Фрейка рядко се разписва в тази тема, но днес се постара доста:
Милата Фрейка днес ми блъсна лаптопа, за сега сме само със счупен hdmi кабел и леко клатещ се лаптоп, но може би и с други поражения. Имаме в наличност и счупен пепелник и едно миниатюрно контейнерче, в което си държим разни дребни джунджуриики... е вече другаде ще си ги държим :mrgreen:
А и имам няколко малки дупки на пердето...
Since the beginning of time , mankind has used Music and Dance to commune with Nature and the Spirit of the Universe.
Аватар
fantasmagorique42

Мнениеот Kot » Нед Дек 03, 2017 4:34 pm

Хехе, нашият списък е доста дълъг :mrgreen: Слава богу, няма нахапани и скъсани неща, макар че още си търся компаса вече 2-3 години, но пък няма ненапикано място в къщата, вече не знам къде да чистя, наскоро някой "откри", че може да пика под вратата на кухнята :o А дреболии не оставям достъпни, най-честа жертва са флашките, също имаме напикан разговорник и още какво ли не. Не помня споменавал ли съм, ама скенерът във Варна замина :mrgreen:
Аватар
Kot

Мнениеот joro70 » Нед Дек 03, 2017 5:04 pm

Диването Стефчо преди малко наръфа кабела на зарядното за джиесема на жената и тя сега е бясна , цупи се и ходи като буреносен облак.
Днес явно има някакви магнитни бури :D , та котовете са пощурели
joro70

Мнениеот Kot » Нед Дек 10, 2017 6:12 pm

Два пъти прах вълненото одеало и преди малко го сложих, но някой свари да отпере един откос :( макар и малокалибрен. Бърсах с мокра кърпичка, не знам защо замириса на зъболекарско лекарство, а Рижо се намести и почна с голям ентусиазъм да ближе, че много обича проклетите мокри кърпички, сто пъти го гоних, но накрая постелих отгоре нещо. Изобщо у нас е лудница. Преди това впрочем Бежо го души и близа :o Може ли такова нещо :(
Голямо отъркване и близане падна... След това Рижо се изпика до кухненската врата поне 3 пъти, чистих, ходи и ближе изчистеното, после го трих с ракия и спирт, пръсках с дезодорант, само и само да ги отблъсква, но пак ходи да ближе, преди малко Бежо, Гергана също се завъртя, сега остава да им налея по 1 гроздова... Покрих го с депрон, но пак има интерес. Бърсах със салфетка, да не вземат да оближат ракията. Явно утре със сода и цитросепт... :| Що за образи се въртят вкъщи...

П.П. Напиканото на одеалото се оказаха следите от белина, които явно не съм успял добре да изплакна... изредиха се всички да ги ближат, наложи се да го махна :oops:
Аватар
Kot

Мнениеот mar4ela » Вто Дек 12, 2017 11:00 am

В неделя, Пухи си хапна тревичка. После се качи на масата на компютъра и изригна като фонтан.....Само че, капка явно е попаднала в разклонителя и последваха......цвърчене , бум, тряс, искри и....отиде контакта..... :(
Чак снощи посмях да кажа на мъжо за проблема с контакта, но не казах, кой е виновен..... :D
В събота явно ще се прави контакт..... :D
mar4ela

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум