странно поведение при котката ми

Проблеми възникващи в съжителството Ви с домашния любимец. Дране на мебели. Уриниране не където трябва. Котките и децата, котките и бабите, котките и телевизора...кой командва?!

странно поведение при котката ми

Мнениеот Miglenageorgieva » Вто Юли 18, 2017 7:48 pm

Здравейте.имам проблем.от две години гледам котка пред магазина в който работя.от известно време забелязах че котката ми се ближе постоянно и е неспокойна.мята постоянно опашка и по гърба й сякаш минават вълни.подскача като опарена.незнам какво да направя.иначе си има апетит и мърка.
Miglenageorgieva

Re: странно поведение при котката ми

Мнениеот tochica » Вто Юли 18, 2017 11:53 pm

Ако е постоянно аз бих я завела да я видят, ако не става въпрос за някаква алергия (напр. към бълхи) погледнете за синдром на котешката хиперестезия.
It would be funny if it were not so sad: people may feel they aren’t getting enough affection from their cat, while their cat may feel they aren’t getting enough attention from their person.
Аватар
tochica

Мнениеот Kot » Сря Юли 19, 2017 12:09 am

И Черньо го получи преди десетина дни, сега е малко по-добре, но беше голям стрес. Досега само във Варна се е случвало, но ето и тук вече :? Надявам се да е от жегите... И Рижо го е получавал, но за по няколко часа само. Но при него нещата са други.
Не знам кой е създал котката, но е направил много добре!
Аватар
Kot

Мнениеот joro70 » Сря Юли 19, 2017 9:10 am

joro70

Мнениеот Miglenageorgieva » Сря Юли 19, 2017 4:43 pm

Много ще ми е трудно да я заведа защото е много дива.но явно трябва да го направя по някакъв начин.благодаря много.
Miglenageorgieva

Мнениеот pepimili » Чет Ное 16, 2017 3:44 pm

Miglenageorgieva написа:Много ще ми е трудно да я заведа защото е много дива.но явно трябва да го направя по някакъв начин.благодаря много.

Все пак мисля че е най-добре да заведете животното на лекар. Те си имат методи, с които се справят при преглед на по дивите животни.
Котката е най-добрият приятел на човека. Тя никога няма да ви обвини, че ядете по нощите. Тя ще яде с вас. https://www.sportmoda.bg/maratonki
Аватар
pepimili

Назад към Грижи за котките. Съжителство и дресировка