[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /viewtopic.php on line 943: getdate() [function.getdate]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
Възпитаване на малки котенца

Проблеми възникващи в съжителството Ви с домашния любимец. Дране на мебели. Уриниране не където трябва. Котките и децата, котките и бабите, котките и телевизора...кой командва?!

Мнениеот taisan600 » Чет Юни 28, 2018 5:27 pm

Здравейте аз живея на село и в понеделник си взех две малки мъжки котета на около 2 месеца решил съм да спът вътре при мен, та въпроса ми е как да ги науча да не пикаят и акат вътре а сами да искат да излязат на вън и да си свършат работата, предишния ми котарак се беше научил сам мялкаше по прозореца и вратата за да го пусна когато му се доходи и никога не си вършеше работата вътре, бих искал да науча и тези котараци на същото , то предишния ми котарак беше 1 и се научи лесно и беше много кротък проблема е че котетата са 2 и са братя и постоянно скачат и си играят едно с друго докато ако е 1 ще гледа да седи по дълго с мен и по лесно ще се научи, някой знае ли как мога да ги науча от сега да излизат на вън понеже като пораснат няма да имам шанс да ги науча.
taisan600

Назад към Грижи за котките. Съжителство и дресировка