Една борба за живот

Болести, травми и странно поведение при котките. Съвети за добра грижа. Ветеринари и ветеринарни клиники.

Една борба за живот

Мнениеот Асенбг » Пон Юни 11, 2018 9:01 pm

Здравейте, бих искал някой дами помогне със съвет или с нещо с което да спася котето ми, женска кастрирана на 3години, преди две седмици спря дасе храни и вдигна 39,7температура,ходихме при доктор и ни казаха че има инфекция, лекувахмея с антибиотик и температурата падна, но несе хранеше и повръщаше доста често, направихме ехо граф и се оказа че има нещо покрай бъбреците, решихме се на операция и диагнозата беше тумор със разсейки по черния дроб при тази ситуация прогнозите бяха 99%смърт, направихме биопсия и сега очакваме резултатите но аз несъм готов дасе разделя с нея ще опитам всичко да я спася, ако някой ми помогне със съвет или каквото и да било щесъм благодарен.
Асенбг

Re: Една борба за живот

Мнениеот joro70 » Вто Юни 12, 2018 1:45 pm

Потърсете второ мнение, в друга клиника.
joro70

Мнениеот joro70 » Вто Юни 12, 2018 4:01 pm

http://klinika-kakadu.com/bqbrechna-operacia-kotka/ - Ето на това попаднах случайно. НЕ ПРАВЯ РЕКЛАМА.
Просто ми заприлича на вашия случай.
Изчакайте резултатите от тестовете, потърсете второ мнение. Ако не е тайна , от кой град сте?
joro70

Мнениеот Геричка » Сря Юни 13, 2018 9:54 pm

В никакъв случай не се отказвайте от борбата!Всеки създаден живот трябва да има своя шанс!!!Съжалявам,че не мога да ви помогна дори и със съвет относно заболяването,но се борете за котето!!!
Геричка

Назад към Здраве при котките